Naszą kadrę tworzą ludzie młodzi, ambitni, otwarci na nowoczesne technologie, a także posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego typu prac. Cenimy ludzi zdolnych, odpowiedzialnych, pracowitych, pełnych zapału, zaangażowanych w każde nawet najdrobniejsze zadanie - jednym słowem ludzi dążących do osiągnięcia sukcesu.

W naszej firmie łączymy młodość i doświadczenie, dzięki czemu wszystkie powierzone nam zadania realizowane są w 100%. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie każdego klienta. Pragniemy, aby efekty naszej pracy sprostały nawet najwyższym wymaganiom i oczekiwaniom naszych kontrahentów. Każdy zadowolony i usatysfakcjonowany odbiorca jest dla nas powodem do dumy.

Cieszy nas fakt, iż nasi pracownicy wykazują chęć samokształcenia. Z wielkim entuzjazmem biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach, mających na celu podwyższanie ich kwalifikacji zawodowych. Wszystkie te działania mają na celu realizację trudnych i skomplikowanych zadań stawianych nam przez naszych klientów. Dlatego też nasza firma daje Państwu gwarancję wysokiej jakości usług i dba, aby dany produkt był aktualizowany i udoskonalany w przyszłości.

KONTAKT

Siedziba firmy:

ul. Leśna 7
49-353 Zielęcice

tel: 696 469 174
e-mail: biuro@euromap.com.pl

NIP: 7471789031
REGON: 161534998